استان البرز ، کرج ، جهانشهر ، میدان هلال احمر ، ابتدای نارون
karajparsayanschool@gmail.com
02634495346
کلاس آنلاین

مدرسه کسب و کار و کارآفرینی

مدرسه کسب و کار و یا business school یک موسسه در سطح دانشگاهی است که مدرک مدیریت کسب و کار (Business Administration) را به دانشجویان ارائه می دهد. به چنین مدرسه ای عناوینی از قبیل مدرسه مدیریت، مدرسه مدیریت کسب و کار، و یا به اختصار b-school یا biz-school داده می شود. یک مدرسه کسب و کار معمولا دروسی از این قبیل ارائه می دهد: مدیریت، استراتژی، اقتصاد، کارآفرینی، مدیریت منابع انسانی، علم مدیریت، سیستم های اطلاعات مدیریت، تجارت بین المللی، تدارکات، بازاریابی، روانشناسی سازمانی، رفتار سازمانی، روابط عمومی، روش تحقیق و غیره.

دبیرستان پارسایان برای اولین بار در کرج با برنامه ریزی مشخص و تعیین سرفصل های طرح مدرسه کسب و کار این طرح را در مقطع دوره دوم متوسطه برای دانش آموزان عزیز ارائه داده است تا دانش آموزان در کنار مطالعه و فراگیری دروس ، شناخت و آمادگی لازم جهت ورود به بازار کار و آشنایی با شرایط کسب و کار و نکات لازم جهت کارآفرینی و راه اندازی استارت آپ ها را کسب نمایند.

لزوم آشنایی دانش آموزان با شرایط و محیط کسب و کار قبل از انتخاب رشته تحصیلی و ورود به دانشگاه، جهت شناخت شرایط و ویژگی های کسب و کاری امری حیاتی و مهم است و دبیرستان پارسایان در همین راستا برخلاف سایر دوره های کسب و کار که در سطح دانشگاهی برگزار میگردد، برای اولین بار در استان البرز و شهر کرج این طرح را در مقطع دوره دوم متوسطه در سال 1398 آغاز کرد.

پارسایان ، مدرسه من ، آینده من

این جمله فقط یک شعار نسیت و ما در پارسایان به دانش آموزان عزیز و خانواده های محترمشان ثابت می کنیم که مهم ترین ماموریت و رسالت ما این است که آینده این عزیزان را درخشان رقم خواهیم زد.

اینجا پارسایانه و همه چیز بهتره !!!

نکته جذاب و حائز اهمیت این است که شما حتی اگر دانش آموز دبیرستان پارسایان نباشید ، با ثبت نام در این دوره های تخصصی به صورت آزاد، می توانید از تمامی شرایط و امکانات تعیین شده استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از فرم تماس با ما و یا شماره های تماس دبیرستان ، با ما در ارتباط باشید.